SO-EP'in Farkı?

SO-EP Estetik ve Güzellik Merkezinde sloganımız, herkese sınırsız güzelliktir. Aslında bu pek çok şeyi açıklıyor. Günümüzde pek çok merkez, uzman olmayan kişiler tarafından ticari amaçlarla işletilmektedir. Dolayısı ile yapılan işlemler sınırlı olduğu için hep bir şeyler eksik kalmaktadır. Örneğin yüz kısmında sadece dolgu yada botox bir yere kadar düzelme sağlayabilir. Oysa buna küçük bir ameliyat eklemek sorunu belki de kökten çözecektir. Merkezimiz  bünyesinde 6 farklı lazer vardır. Bu lazerlerle başta epilasyon olmak üzere leke tedavisi, dövme silme, kılcal damar tedavisi, cilt gençleştirme yapılabilmektedir.

Tek lazerle merkez olur mu?

Aslında olmaz. Sadece lazer epilasyon için bile tek lazer yetmez. Epilasyonda 2-3 lazer olması şarttır. Kıl rengi, cilt rengi, cilt yapısı lazer epilasyonda çok önemlidir. Bu nedenle kişiye özel etkili lazer epilasyon için elinizde birden fazla makine olması gerekir.

SO-EP Estetik ve Güzellik Merkezinde lazer dışında neler var?

Merkezimizde tüm birimler ayrılmış ve farklı katlarda bulunmaktadır. Lazer dışında estetik cerrahi, saç ekimi, zayıflama ve cilt bakım ünitemiz bulunmaktadır. Zamanla farklı üniteler açmayı da düşünüyoruz.

Bölgesel Zayıflama için neler yapıyorsunuz?

Bölgesel zayıflamada son teknoloji radyofrekans infrared vakum ve masaj yapan cihazımız bulunmaktadır. FDA tarafından selülit, gebelik çatlağı, sarkma ve belirgin incelme sağladığı onaylanmış bu cihazla 6 seansta 5-15 cm arası incelmek mümkündür. Son yıllarda oldukça popüler olan kavitasyon denen farklı bir cihazımız daha bulunmaktadır.  Ayrıca diyet-spor zayıflama ve sağlık için vazgeçilmez bir unsurdur. Hastalarımıza mutlaka diyet ve spor öneriyoruz.  Bunun dışında lipoliz, pasif jimnastik ve mezoterapi yapıyoruz. Bunlar ameliyatsız zayıflama yöntemleridir. Bunlardan fayda görmeyecek hastalara ise önerimiz liosuction (vakumla yağ alma) dır. Bu da çok sık yapılan bir işlemdir.

SO-EP Estetik ve Güzellik Merkezinde ençok hangi estetik ameliyatları yapıyorsunuz?

En çok yapılan estetik ameliyat burun estetiği ve saç ekimidir. Burun estetiği 17 yaşından sonra burun problemi olan her sağlıklı bireyde yapılabilir. Bunun dışında ikinci sıklıkla göğüs estetiği ve liposuction dediğimiz yağ alma işlemi yapılmaktadır.

Ayrıca karın germe ameliyatları, yüz germe, kulak estetiği, göz kapağı estetiği, saç ekimi, çene estetiği ameliyatı sıklıkla yapılmaktadır. Kısaca dünyada ne yapılıyorsa bizde de o yapılıyor.

Öğle arası estetiği denilen kavram gelişti var mı böyle bir şey?

Çok kısa sürelerde 5-10 dk’lık işlemler yaptırmak ve işlem sonrası hemen işinize veya evinize dönmeniz mümkün. Örneğin alın ve göz çevresine botoks, burun kenarlarına dolgu, dudaklara dolgu  yapılabilir. 15 dakikada 5-10 yaş gençleşmek günümüzde mümkün.

Sadece SO-EP Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan ameliyatlar var mı?

Örneğin yüz germe, boyun germe ameliyatı, yeni bir yöntem olan FUE saç ekimi, estetik çene ameliyatları en çok  merkezimizde yapılmaktadır. Ayrıca kayseri de yılda 400-500 civarında estetik burun, 50-100 arası  silikon ameliyatı, yüzlerce liposuction yapmaktayız.

Ameliyat sonrası hasta memnuniyeti nasıldır?

Biz dünya standartlarında sağlık hizmeti veriyoruz. Hasta memnuniyeti bu nedenle dünyanın en iyi merkezleri ile hemen hemen aynıdır. Örneğin estetik burun ameliyatında dünyada iyi merkezlerde  hasta memnuniyeti %90 dır. Bizde bu oran %98 e kadar çıkmaktadır.

Pardus Tasarım

hit counter joomla